teatr forum

Już teraz Teatr Forum w zasięgu Twojej ręki. Możesz połączyć się z nami z każdego miejsca na ziemi i nauczyć się jak skutecznie wykorzystać narzędzie do zmiany, rozwiązywania problemów, tworzenia spektakli. Jako Drama Way posiadamy 10-letnie doświadczenie w pracy tą metodą; w naszych zajęciach uczestniczyło ponad 150 osób uczących się Teatru Forum i ponad 3.000 widzów dla których stworzyliśmy ponad 25 spektakli Teatru Forum.
Teraz po raz drugi organizujemy warsztaty online.
W trakcie warsztatu pokażemy Ci jak pracować online. Każda z naszych zabaw, gier oraz technik wiążących się z metodą została sprawdzona w pracy zdalnej. Podczas pandemii zorganizowaliśmy Trening Teatru Forum oraz zrealizowaliśmy projekt z Muzeum Polin, zakończony spektaklami w konwencji Teatru Forum.
Więcej na ten temat: https://www.polin.pl/…/warsztaty-z-teatrem-forum-dla-szkol
Podczas pierwszych dni naszego szkolenia weźmiesz udział w grach i ćwiczeniach opracowanych przez Augusto Boala, a skoncentrowanych wokół integracji grupy, poszukiwania mocy oraz grach i ćwiczeniach teatralnych wzmacniających umiejętności sceniczne i reżyserskie.
Wykorzystamy techniki pogłębiające bycie w roli, wyjaśniające czym jest praca ze statusami oraz zastanowimy się, czym jest trójkąt dramatyczny w budowaniu postaci. W kolejnych dniach przeprowadzimy Cię od pracy warsztatowej do tworzenia spektaklu oraz zrealizujemy krótki spektakl forumowy online.
Jeśli jesteś:
• trenerem,
• aktywistą społecznym, osobą pracującą z grupami defaworyzowanymi/wykluczonymi (np. bezdomnymi, więźniami, cudzoziemcami, niepełnosprawnymi),
• aktorem, reżyserem, praktykiem teatru m.in. instruktorem teatralnym i dramowym,
• osobą pracującą z młodzieżą (w tym nauczycielem, wychowawcą, pedagogiem),
• lub osobą zainteresowaną tą metodą pracy i rozwojem własnym
zgłoś się do nas mailowo, napisz na aldona.kudelska@dramaway.pl
Warsztat ma charakter odpłatny, więcej informacji znajdziesz na: http://www.centrum.dramaway.pl/oferta/otwarte-szkolenia
Zapisy przyjmujemy do 26.02.2021.